Misją firmy Display EXPO jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, bazując na sprawdzonych technologiach i nowoczesnym wzornictwie oraz rzetelne i uczciwe wywiązywanie się z oferowanych usług. Drugim z filarów stojących za sukcesem firmy są oferowane produkty.

W Display EXPO dbamy o to, by proponowane przez nas systemy wystawiennicze były najwyższej jakości i w pełni satysfakcjonowały naszych klientów. Budowa stoisk handlowych jest dla nas zadaniem najwyższej wagi, ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważne dla naszych klientów są działania promocyjne. Dbamy o to, by dzięki naszej pracy, materiały reklamowe były należycie wyeksponowane, dzięki czemu mogą spełniać funkcje marketingowe.

Bez względu na to, czy oferujemy trybunki reklamowe, systemy wystawiennicze, ścianki targowe, czy standy reklamowe, dbamy przede wszystkim o jakość produktu i należytą ekspozycję marki naszego klienta. Budowa stoisk handlowych w naszym wykonaniu to przede wszystkim szczegółowe badanie potrzeb klienta i dostosowanie oferty tak, aby skutkowała najbardziej skutecznymi działaniami z zakresu marketingu. Działania promocyjne prowadzone wraz z Display EXPO to gwarancja sukcesu podczas imprez o charakterze targowym.

Działania naszej firmy wyróżnia ścisła współpraca z klientem na każdym etapie tworzenia zabudowy reklamowej. Szczegółowo kontrolujemy proces produkcji naszych systemów wystawienniczych, abyśmy mogli być pewni ich najwyższej jakości. Display EXPO to kompleksowe doradztwo w zakresie wizerunku firmy podczas branżowych wydarzeń, wysoka jakość oferowanych produktów i konkurencyjne ceny.

 

Warunki współpracy (32 KB)