Co można dziś pokryć grafiką? Wszystko!

Wszelkiego typu reklama wizualna to nadzwyczaj chętnie wykorzystywany przez przedsiębiorców w walce o klienta oręż. Zwłaszcza dzisiaj, gdy znacznie zwiększyły się możliwości techniczne zarówno w zakresie projektowania atrakcyjnej treści, jak i nanoszenia jej na odpowiednie do danego przeznaczenia wyroby. Dziś efektywnie można wykorzystać każdą powierzchnię – pod warunkiem, że zajmą się tym fachowcy zdolni zaproponować najlepsze rozwiązania.

Każdą powierzchnię warto wykorzystać

Nie wystarczy wydać na przedsięwzięcia promocyjne odpowiednio dużej ilości pieniędzy, jeśli nie będą one odpowiednio efektywne. W przypadku reklam wizualnych oznacza to przede wszystkim właściwą lokalizację ich nośników. Nawet bardzo wiele okazałych plakatów umieszczonych w przypadkowych miejscach nierzadko może nie dać równie dobrego efektu jak zaledwie kilka, ale znajdujących się w dobrze przemyślanych lokalizacjach, w których możemy spodziewać się obecności licznych osób potencjalnie zainteresowanych daną ofertą.

Na przeszkodzie mogą jednak stawać bardzo różne ograniczenia, wynikające np. z rodzaju istniejącej w danym architektury, co powoduje, że trzeba sięgać po rozwiązania niestandardowe, takie jak np. wszelkiego typu wydruki na folii, czy odpowiednio trwałe, odporne na wpływ warunków zewnętrznych bannery. Dzięki ofercie firmy Display Expo praktycznie nie ma powierzchni i przestrzeni, której, jeśli tylko nie stoi nam na przeszkodzie wola zarządców bądź lokalne uregulowania, nie da się wykorzystać w celu umieszczenia w niej skutecznych reklam. Druk wielkoformatowy wykonujemy na bardzo wielu nośnikach, spośród których zawsze dobierzemy odpowiedni do danego zastosowania. Zapraszamy do kontaktu, a nasi doświadczeni pracownicy udzielą wszelkiej niezbędnej pomocy.

Spraw, aby Twoje obiekty były wyjątkowe

O tym, czy dany klient wykaże zainteresowanie ofertą konkretnego podmiotu może decydować bardzo wiele czynników, wśród których duże znaczenie ma wzbudzane w nim zaufanie, co dużo łatwiej osiągnąć, jeśli miejsca, w których życzymy sobie wizyt potencjalnych odbiorców przygotowane są w odpowiednio profesjonalny sposób. Okazałe elementy graficzne pokrywające witryny, ściany, czy jakiekolwiek inne powierzchnie pozwalają na uzyskanie wyjątkowo efektownych rezultatów. Nie ma żadnych przeszkód, by miejsce takie „żyło”, tj. przybierało co jakiś czas nieco inny wygląd, zależnie od promowanej aktualnie oferty czy innych względów marketingowych – oferujemy bowiem także druk na foliach z klejem usuwalnym. Problematycznie nie muszą być także powierzchnie kolorowe – wystarczy sięgnięcie po folię z klejem szarym, a nie ma obawy, że będą miały wpływ na wygląd umieszczonej na nich grafiki.

Obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się możliwość umieszczania nadruków na pojazdach – czy to o treści stricte reklamowej, czy po prostu po to, je wyróżnić bardziej efektownie niż poprzez zastosowanie loga i prostego motywu. Zastosowanie folii wylewanej sprawia, że żadne kształty karoserii nie muszą być kłopotem – jeśli tylko wykonaniem zajmują się doświadczeni fachowcy, tacy jak nasi.