• Start
  • Blog
  • Aktualności
  • Żadna minuta w korku nie będzie odtąd straconą. Promuj się na swoich pojazdach!

Ulotki i inne druki to wciąż świetne narzędzie promocji. Stosuj je efektywnie dzięki naszym stojakom

Świat reklamy bardzo się w ciągu ostatnich dekad zmienił, przede wszystkim na skutek ogromnej roli, jaką odgrywają dziś nowoczesne technologie i możliwe dzięki nim metody komunikacji. Nie znaczy to jednak, że te dawniejsze odeszły w niepamięć. Wręcz przeciwnie – umiejętne ich wykorzystanie pozwala na uzyskanie znacznej przewagi nad branżowymi rywalami. Jednym z użytecznych w walce z nimi oręży wciąż okazują się materiały drukowane.

Najważniejsze jest to, by Twoje materiały trafiały do odpowiednich rąk

Wiele osób nie docenia wielkiego potencjału, jaką oferują rozmaite foldery, a nawet najprostsze ulotki. Druk taki zachowany w kieszeni czy gdziekolwiek indziej daje nieporównywalnie większe szanse ponownego zainteresowania daną oferta niż wszelkie treści, których niezmierzone ilości przemykają nam co dnia na ekranach telefonów czy komputerów. Pozawala on na spokojny namysł, uwalnia od konieczności podejmowania decyzji pod presją czasu, co dla bardzo wielu konsumentów nie jest czynnikiem sprzyjającym jakimkolwiek zakupom. Cała rzecz w tym, by trafił on we właściwe ręce. Osiąga się to na różne sposoby.

Jednym jest oczywiście zasypanie miasta jak największą liczbą egzemplarzy, czy też rozdawanie ich losowym przechodniom. Duża skala takich przedsięwzięć sprawa, że choć odsetek osób rzeczywiście zainteresowanych danem przedmiotem takiej promocji jest bardzo mizerny, to jednak stanowi niekiedy dość liczne grono. Wiąże się to jednak ze sporym nakładem żmudnej pracy, zmarnowaniem dużej ilości papieru, a także z koniecznością obniżenia jakości takich materiałów, by ich koszty nie były zbyt wysokie, co nie sprzyja wywarciu dobrego wrażenia na odbiorcach.

Dużo lepiej więc wydrukować ulotki bardziej efektowne i zadbać o to, by ich adresatami nie były osoby przypadkowe. Jak to zrobić? Bardzo prosto.

Odpowiedni stojak powinien czekać w każdym miejscu, w którym może zjawić się klient

Jednym z rozwiązań jest poprzedzenie kolportażu dokładnym rozpoznaniem potrzeb konkretnych okolic, by wyłączyć te, w którym roznoszenie może nie mieć większego sensu. Nie to jednak gwarantuje najwyższą efektywność. Nie trzeba w dodatku ruszać się z miejsca.

Najdoskonalszą odpowiedzią są stojaki reklamowe, dostępne w ofercie Display Expo w szeregu atrakcyjnych wizualnie odmian, które z łatwością dopasować można do aranżacji rozmaitych przestrzeni. Tego typu element powinien znajdować się wszędzie, gdzie tylko mogą pojawić się potencjalni odbiorcy, a więc w punktach handlowych czy usługowych, w siedzibach przedsiębiorstw, czy wspólnych przestrzeniach obiektów, w których są one obecne. Ileż to razy zdarza się, że personel nie jest w stanie udzielić zniecierpliwionym gościom wyczerpujących informacji i część z nich odchodzi, by już nigdy nie powrócić? Stojak z efektownymi, zasobnymi w niezbędną treść folderami jest wówczas i w wielu innych sytuacjach rozwiązaniem idealnym – sięgną po nie przede wszystkim ci, którzy z największym prawdopodobieństwem wrócą dokonać zakupu. U nas możesz sięgnąć po dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Zapraszamy!