Szukasz skutecznego nośnika reklamy wewnętrznej? Wypróbuj uniwersalne roll upy doskonałej jakości od Display EXPO!

Współcześnie marketing ma niebywałe znaczenie dla każdego przedsiębiorstwa. W zasadzie w każdej branży klienci dokonują wyboru zarówno na podstawie porównywania różnych danych, jak również kierując się osobistymi emocjami i sympatiami. W naszej firmie od wielu lat przygotowujemy interesujące, absorbujące uwagę odbiorców reklamy. Dziś postanowiliśmy nieco przybliżyć temat efektywnego promowania marki w najróżniejszych przestrzeniach zamkniętych – zapraszamy do lektury!

Indoor advertising ma różne oblicza. Dzięki nam każdą szansę wykorzystasz do maksimum

Tablice reklamowe nad wejściami do sklepów, multimedialne ekrany rozmaitej wielkości na ścianach, dwustronne plakaty wiszące za przeszkloną szybą... Nośniki reklamowe, jakie można wykorzystywać wewnątrz obiektów użyteczności publicznej, prezentują niezwykle interesujące koncepcje. W Display EXPO doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż podstawowym wyzwaniem przy przygotowaniu przekazu marketingowego staje się skupienie uwagi odbiorców. Konsumenci odbierają tak dużą ilość bodźców, że znaczną część reklam najzwyczajniej w świecie ignorują. Przed startem kampanii należy nie tylko dokładnie przemyśleć treść wszystkich materiałów promocyjnych, ale też dobrać nośniki adekwatnie do otoczenia, w którym się znajdą. Bardzo dobrym, uniwersalnym wyborem będzie roll up , czyli rozwijany baner średniej wielkości. Łatwy w transporcie, a zarazem na tyle duży, że będzie świetnie widoczny nawet w dość zatłoczonym miejscu. Nasze rozkładane ścianki mają od 1,6 do 2,2 metra wysokości – w sam raz, aby kluczową treść umieścić dokładnie na wysokości wzroku.

Doskonały roll up przyda Ci się na wiele okazji. Stoisko w galerii handlowej to tylko jeden z przykładów

Tego rodzaju reklamy powszechnie spotyka się w komercyjnych centrach, gdzie konsumenci krążąc pomiędzy stacjonarnymi sklepami mijają tymczasowe stanowiska. Trudno je przegapić, wzrok przechodzących obok osób w naturalny sposób pada na firmową reklamę. Jednak koncentracja na przekazie reklamowym trwa maksymalnie parę sekund – dlatego projektującym grafikę na roll up gorąco zalecamy, aby nie przesadzać z nadmiarem tekstu czy feerią kolorowych barw. Wyrazisty, skondensowany treściowo pomysł ma znacznie większe szanse na to, aby w pamięci potencjalnego klienta utkwić na dłużej. Bardzo podobne zjawiska obserwujemy w trakcie branżowych konferencji oraz targów, podczas których każdy wystawca stara się za wszelką cenę zrobić na odwiedzających jak najlepsze wrażenie. W Display EXPO znamy parę sposobów na to, jak uzyskać oczekiwane efekty – zainteresowanych naszymi niezawodnymi roll upami oraz profesjonalnymi usługami zapraszamy do kontaktu!