• Start
  • Blog
  • Aktualności
  • Nowoczesny druk wielkoformatowy stwarza całą masę atrakcyjnych możliwości. Poznaj je wszystkie i przebieraj do woli!

Nowoczesny druk wielkoformatowy stwarza całą masę atrakcyjnych możliwości. Poznaj je wszystkie i przebieraj do woli!

Od dawien dawna druk kojarzy się przede wszystkim z prasą: rozmaitymi czasopismami, codziennymi gazetami itd. Owszem, promocja na łamach poczytnego magazynu może przynieść pewne korzyści... jednak zdecydowanie więcej dają profesjonalne reklamy wielkoformatowe. Przekonaj się, że dzięki nam – a także zaawansowanym maszynom – praktycznie każda powierzchnia o dowolnej wielkości może stać się atrakcyjnym nośnikiem marketingowym. Sekret tkwi w umiejętnościach fachowców oraz high-endowej technice!

W Display EXPO dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Widać to w referencjach dotychczasowych Klientów

Plakaty o ponadnormatywnych rozmiarach, banery wieszane na specjalnych platformach, przeszklone witryny sklepowe, a nawet karoserie samochodów firmowych. Żadne wyzwanie nie będzie dla nas niewykonalne, to i tak zaledwie część przykładowych reklam, jakie przygotowujemy. Oferowany przez nas druk wielkoformatowy niewątpliwie ma ogromny potencjał, potrzeba jedynie kreatywnej koncepcji, aby skutecznie zawalczyć o zainteresowanie osób z grupy docelowej. Rzecz jasna pracownicy Display EXPO służą naszym Klientom profesjonalnym doradztwem – nie ograniczamy się do bezdusznej realizacji otrzymanych wytycznych. Mamy na swoim koncie współpracę z dużymi, renomowanymi markami, co stanowi najlepszy dowód jakości, którą jesteśmy w stanie zaoferować. Dzięki bezustannemu rozwojowi możemy niemal z każdej powierzchni uczynić atrakcyjny nośnik reklamowy.

Dysponujemy odpowiednimi technologiami i doświadczeniem, aby zrealizować każdy projekt druku wielkoformatowego

Do przemiany nawet nietypowych rzeczy w interesujący materiał promocyjny najlepiej nadają się różnego rodzaju folie. W firmie Display EXPO dysponujemy ośmioma zróżnicowanymi typami tego materiału, przystosowanymi do zmiennych warunków. Przykładowo folia ekonomiczna stanowi idealny wybór na gładkie, płaskie warstwy zewnętrzne: szkło, blaszane tablice, płyty meblowe, PCV, plexi czy inne tworzywa sztuczne. Z kolei przy samochodach osobowych niezrównana okazuje się tzw. folia wylewana. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń lub napisz do nas, a przedstawimy Ci wszystkie techniczne detale oraz ofertę skrojoną pod Twoje potrzeby. Wierne odwzorowanie kolorów z pierwotnej wizji grafików to dla nas błahostka. Pamiętaj, że w kwestii druku wielkoformatowego niezwykle ważna jest trwałość końcowego efektu. Pod tym względem materiały od Display EXPO nie mają sobie równych!