• Start
  • Blog
  • Aktualności
  • Masz ważne ogłoszenie dla swoich odbiorców? Ścianki reklamowe zapewnią efektowną oprawę całego eventu!

Masz ważne ogłoszenie dla swoich odbiorców? Ścianki reklamowe zapewnią efektowną oprawę całego eventu!

Rozmaite media całkiem słusznie nazywane są czwartą władzą – mają bowiem znaczny wpływ na opinie ludzi z całego świata. Z punktu widzenia poważnych przedsiębiorców oznacza to, że z wszelkiego typu dziennikarzami lepiej żyć w zgodzie i dostarczać im ciekawych materiałów. Największe marki regularnie organizują szeroko relacjonowane pokazy i prezentacje. Wszystko musi wyglądać niezwykle efektownie, co wymaga odpowiednich narzędzi. W Display EXPO zrobimy dokładnie to, czego stworzony przez Ciebie brand najbardziej potrzebuje.

Wybierz taki nośnik, który precyzyjnie wpisze się w osobowość Twojej marki. Postaw na unikalność

Każda firma kładzie akcent na te cechy, które odróżniają ją od konkurencji i wywołują pozytywne skojarzenia wśród osób reprezentujących grupę docelową. Dokładnie zdajemy sobie sprawę, że konsekwentne prowadzenie spójnej komunikacji marketingowej stanowi nie lada wyzwanie. Wszystkie detale muszą idealnie ze sobą współgrać, aby móc osiągnąć zamierzony efekt i wywołać w odbiorcach pożądane emocje. Dlatego tworzone przez Display EXPO ścianki reklamowe prezentują pełną gamę kształtów i rozmiarów. Proste, łukowe, zaokrąglone, z wyrazistymi krawędziami, o konstrukcji modułowej, z nieregularnymi kształtami... wyliczankę moglibyśmy kontynuować praktycznie w nieskończoność. Dysponujemy niezwykle rozbudowaną ofertą ścianek reklamowych, które możemy błyskawicznie dostosować do indywidualnych wymagań Klienta. Warto zwrócić również uwagę na mnogość materiałów, z których tworzymy niepowtarzalne akcesoria promocyjne. Elastyczne tekstylia, trwałe aluminium – pomożemy Ci wybrać najlepszy, tylko najpierw skontaktuj się z nami!

Wcale nie musisz kupować ścianki reklamowej na własność. W Display EXPO możesz ją wypożyczyć

Spora część przedsiębiorców oraz specjalistów ds. marketingu boleśnie przekonuje się, że niestety budżet firmy na reklamę jest ograniczony. Realizacja pierwotnej wizji bywa przez to cokolwiek utrudniona – w związku z tym postanowiliśmy uelastycznić naszą ofertę. Oprócz wykonania ścianek reklamowych i ich odsprzedaży, proponujemy także możliwość wynajmu. Bardzo dobrym przykładem będzie tutaj wieloelementowy system wystawienniczy Fabric – zastosowane w nim rozwiązania pozwalają błyskawicznie wymienić grafiki promocyjne na inne, montaż całości jest niezwykle prosty i intuicyjny. Dużą zaletą będzie również fakt, że specjalna konstrukcja pozwala na niemal dowolne ustawienie systemu: równie dobrze może to być długa i prosta, jednolita ścianka reklamowa, jak również narożnik czy półokrąg. Możliwości konfiguracyjne wcale się na tym nie kończą! Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami Display EXPO, którzy przedstawią wszystkie szczegóły i warunki współpracy.