• Start
  • Blog
  • Aktualności
  • Odmień każdą przestrzeń tak, by doskonale Ci służyła. Ścianka pop up to znakomity sposób

Najlepsze sposoby na promowanie się w przestrzeni publicznej. Postaw na potykacze i inne nośniki, które rzucają się w oczy

Reklama dźwignią handlu – stare przysłowie nawet w erze cyfrowej nie straciło nic ze swojej aktualności. Tak samo jak tradycyjne, materialne nośniki marketingowe wciąż wykazują się wysoką skutecznością. Wystarczy rozejrzeć się po najbliższym otoczeniu i zobaczyć, jak wiele marek prowadzi kolejne kampanie outdoorowe. Taki schemat działania wymaga jednakże doboru właściwych narzędzi, a Display EXPO może Ci ich dostarczyć. Modelowym przykładem są zwłaszcza potykacze reklamowe.

Uwagę potencjalnych klientów rozprasza mnóstwo bodźców. Przekaz musi być maksymalnie konkretny

Reklamowanie się na ulicach miast czy na terenie obiektów użyteczności publicznej cechuje się niepowtarzalną specyfiką. Trzeba zarówno uważnie wybierać miejsce, jak również wykorzystywane nośniki. W ciągu wielu lat naszej działalności zdążyliśmy się przekonać, że większy rozmiar niekoniecznie przekłada się na wzrost rozpoznawalności marki wprost proporcjonalnie do kosztów całej akcji. W pewnych specyficznych sytuacjach porządnie wykonane potykacze reklamowe o solidnej, aluminiowej konstrukcji okazują się być nawet bardziej efektywne, niż ogromne billboardy zajmujące całą ścianę budynku. Z czego to wynika?

Wszystko zależy od odbiorców. Nie da się ukryć, że nadmiar różnych reklam potrafi zniechęcić konsumentów do drobiazgowego zapoznawania się z całością przekazu marketingowego. Dlatego w Display EXPO preferujemy nowoczesne techniki, w których akcent kładzie się na wyrazistą treść zamiast zbędny rozmach. Oczywiście nie zapominamy o o ogromnej roli samych nośników – tylko wyśrubowany poziom niezawodności gwarantuje spodziewane efekty akcji promocyjnych. I do tego zawsze dążymy.

Potykacze reklamowe od Display EXPO prezentują najwyższą jakość. Sprawdzą się w każdych warunkach

Aktualnie w naszej ofercie posiadamy 3 podstawowe rodzaje stojaków, które można wykorzystać w celach marketingowych w przestrzeni publicznej. Po pierwsze: potykacze aluminiowe, cechujące się eleganckim, smukłym wyglądem oraz dużą uniwersalnością. Wymiana grafiki to dosłownie kwestia sekund. Po drugie: potykacze reklamowe economic, w których nadruk umieszcza się bezpośrednio na powierzchni. Takie rozwiązanie zapewnia idealne odwzorowanie kolorów oraz wysoką odporność grafiki na czynniki zewnętrzne. I wreszcie potykacze z pojemnikiem, którym niestraszne żadne warunki pogodowe. A to za sprawą specjalnej podstawy z obciążeniem, zapewniającej idealną stabilność nawet przy niezwykle silnym wietrze. Jeśli interesują Cię dostępne formaty potykaczy reklamowych, wyślij do nas zapytanie i opisz w nim swoje oczekiwania. Konsultanci Display EXPO skontaktują się z Tobą najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.