Miejsce na Twoją reklamę jest dosłownie wszędzie!

Skuteczny przekaz reklamowy nierzadko musi opierać się na wykorzystaniu bardzo różnych i licznych nośników, co pozwala utrwalić go w pamięci wielu osób. W wielu naszych miastach sięgnięcie po kolejne reklamy wizualne bywa już zadaniem niełatwym, czy to ze względu na lokalne ograniczenia w zakresie instalacji stałych nośników, czy to z powodu dużej liczby już istniejących. Jednak nawet wówczas nadal można się jeszcze skutecznie promować, jeśli tylko wykorzystamy odpowiednie narzędzia.

Masz większy samochód? Wykorzystaj jego nadwozie

Duże możliwości otworzyły się przed nami wraz z pojawieniem się coraz doskonalszych rozwiązań w zakresie druku wielkoformatowego i materiałów, na których jest on wykonywany. Firmowe samochody, zwłaszcza dostawcze z okazałymi nadwoziami, zawsze były wdzięcznym polem do popisu dla obdarzonych szczególną inwencją użytkowników. Zastosowanie czegokolwiek innego niż firmowych logotypów i nieskomplikowanych motywów graficznych wiązało się jednak z pracą dość żmudną, w dodatku często nie gwarantującą ani zadowalającej trwałości, ani powtarzalności, co w przypadku większych flot jest nadzwyczaj istotne.

Folia wylewana rozwiązuje zarówno powyższe problemy, jak i wszystkie te związane ze skomplikowanymi kształtami elementów karoserii współczesnych samochodów. Przy odpowiedniej jakości wykonania, o jaką zawsze dbają pracownicy firmy Display Expo, możemy cieszyć rezultatem odpornym na warunki użytkowania, efektownym, a co najważniejsze, pozwalającym na bardzo częstą ekspozycję przygotowanej przez w tej sposób treści reklamowej. Frustruje nas codzienne stanie w korku? Od teraz przynajmniej czas ten nie będzie zmarnowany i dobrze przygotowany nadruk pozwoli nam skutecznie promować się w miejscach intensywnego ruchu.

Na chodniku też można się skutecznie promować

Bardzo przydatnym akcesorium, chętnie wykorzystywanym przez m.in. lokale gastronomiczne czy sklepy, są potykacze reklamowe. Śledzenie treści wszystkich wywieszonych wzdłuż ulicy szyldów, zwłaszcza jeśli nie są zaopatrzone w elementy semaforowe, nie jest łatwe, toteż nawet najlepiej przygotowany kaseton czy witryna po prostu umyka uwadze dużej liczby osób podążających tą samą stroną jezdni. Potykacz, o ile tylko umieszczona w nim grafika będzie odpowiednio skuteczna i czytelna, stanowi więc znakomite uzupełnienie, mogące pomóc w decyzji o wstąpieniu do promowanego przy jego użyciu punku.

Ważne jest jedynie to, by umieścić go zgodnie z przepisami. Jeśli dysponujemy dobrze widoczną własną przestrzenią przylegającą do chodnika, żadnego problemu nie ma. Inaczej, gdy tenże publiczny chodnik, a więc pas drogi jest jedynym miejscem, jakie mamy do dyspozycji – trzeba wystąpić z wnioskiem o zgodę, z czym będzie wiązała się konieczność ponoszenia nieznacznych dziennych opłat. Zdecydowanie się to opłaca, zważywszy na ryzyko poniesienia kary za bezprawne zajęcie takiego terenu.

Potem wystarczy tylko zastosować odpowiedni potykacz. Oferta firmy Display Expo pozwala zaopatrzyć się w znakomite wyroby, także te odporne na trudne warunki pogodowe. Zapraszamy do kontaktu.