Do czego może przydać Ci się roll up? Mało jest akcesoriów tak wszechstronnych

W dzisiejszych czasach, określanych niekiedy mianem kultury obrazkowej, zadanie zadbania o wizerunek staje się nadzwyczaj wymagające. Powszechność urządzeń zdolnych natychmiast przesyłać wysokiej jakości obraz, a także przyzwyczajenia odbiorców zwracających uwagę na niego właśnie, a niekoniecznie skłonnych do zagłębiania się w treść pisaną sprawia, że każda publiczna aktywność wymaga odpowiedniego przygotowania i oprawy. Roll up stanowi tutaj jedno z bardziej użytecznych i wygodnych narzędzi.

Zawsze tam, gdzie Ty

Największą z zalet, jakie charakteryzują roll up, jest jego łatwość składania, rozkładania i transportu, a także to, że dzięki kasetce do której zwijana jest płachta z treścią, nie wiąże się to z ryzykiem jej uszkodzenia. W rezultacie, to znakomite akcesorium dla wszystkich tych, których działalność wymaga częstego występowania w miejscach do tego nieprzygotowanych, a chcących zapewnić sobie odpowiednią oprawę. Mówca występujący na tle planszy zaopatrzonej w znaki graficzne danego przedsiębiorstwa, instytucji, stowarzyszenia, czy innej organizacji ma zdecydowanie większe szanse przykucia uwagi odbiorców i wzbudzenia w nich zaufania jako reprezentant profesjonalnie działającego podmiotu. A wszystko to niskim kosztem i przy minimalnym wysiłku związanym z przenoszeniem i ustawianiem.

Z tego samego powodu roll up doskonale nadaje się do wykorzystania jako element wszelkiego typu tymczasowych stoisk promocyjnych, zwłaszcza organizowanych w miejscach, w których dostępna przestrzeń nie pozwala na ustawienie okazalszej ekspozycji. Równie dobrze może służyć jako element pełnowymiarowego stoiska targowego, np. jako jedna z plansz zawierających szczegóły prezentowanej oferty.

Efektowny nośnik treści

Właściwe przygotowanie zajmowanych obiektów, w których spodziewamy się wizyty potencjalnych klientów, kontrahentów bądź innych gości, jest niezwykle ważne. To element budowania pozytywnego wizerunku, stanowiącego poważny atut pomagający w osiąganiu kolejnych celów. Nie zawsze jednak warto ponosić koszty związane ze stałą adaptacją danego miejsca i przeobrażaniem jej wystroju, bądź jest to niemożliwe z innych przyczyn. Roll up również i tutaj znakomicie spełni swoje zadanie w szeregu ról. Może pełnić funkcję okazałego i trudnego do przeoczenia, a jednocześnie zajmującego minimum przestrzeni drogowskazu, dzięki któremu wszyscy goście bez kłopotu odnajdą nasz mieszczący się w większym obiekcie lokal. Doskonale nadaje się na nośnik wszelkiego typu treści informacyjnych, dotyczących np. szczegółów realizowanej w danym miejscu oferty. Wreszcie, jego elegancka i prosta forma sprawia, że nie ma żadnych przeszkód, aby uczynić z niego efektowny element wystroju, zawierający np. wyłącznie właściwe dla danego podmiotu elementy graficzne.

Nie powinno więc dziwić, że od wielu lat roll upy należą do najczęściej zamawianych akcesoriów reklamowych. W Display Expo oferujemy jedynie godne zaufania konstrukcje, które sprawdzą się w każdym zastosowaniu. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty – zawsze udzielimy niezbędnych informacji.