• Start
  • Blog
  • Aktualności
  • Żadna minuta w korku nie będzie odtąd straconą. Promuj się na swoich pojazdach!

Żadna minuta w korku nie będzie odtąd straconą. Promuj się na swoich pojazdach!

Firmowe pojazdy nieustannie krążące po całej okolicy, czy to z dostawami, czy też np. wioząc fachowców realizujących rozmaite usługi, od zawsze chętnie wykorzystuje się w roli efektownej wizytówki. Dziś jednak, wraz z opanowaniem dużo doskonalszych rozwiązań w zakresie druku grafik i nośników, na których jest on wykonywany, znacznie zwiększyły się dostępne możliwości. Naniesienie na każdy samochód dowolnej grafiki jest proste jak nigdy dotąd.

Nie ma już zbyt trudnej karoserii do oklejenia

Jednolita, pokryta nierzadko dość wyrafinowanym motywem graficznym flota pojazdów zawsze stanowiła dumę każdego przedsiębiorstwa, zwłaszcza, gdy były to np. dobrze widoczne z daleka okazałe samochody ciężarowe. Złożoność takich grafik, szczególnie, jeśli miały być naniesione na wiele egzemplarzy, miała jednak swoją nieodległą granicę. Wyzwanie mogły ponadto stanowić coraz bardziej wymyślne kształty karoserii.

Oferowany przez nas druk wielkoformatowy sprawia, że ograniczenia te stały się przeszłością. Folia wylewana pozwala bowiem na pokrycie każdego niemal kształtu – potrzeba tylko odpowiednich umiejętności zajmujących się tym osób.

Reklama na samochodach, zwłaszcza, jeśli są to okazałe pojazdy dostawcze oferujące duże powierzchnie, a jednocześnie bez trudu uczestniczące w ruchu miejskim, to sposób na to, by nasz przekaz nieustannie był obecny także tam, gdzie umieszczenie innego nośnika byłoby niemożliwe lub kłopotliwe. Dobrze zaprojektowana grafika wraz z wysokiej jakości wykonaniem, jakie gwarantuje doświadczenie naszych pracowników sprawią, że Twoja flota będzie skutecznie przykuwać wzrok wszędzie, gdzie tylko się pojawi.

Puść wodzę fantazji, ale jednocześnie dbaj o szczegóły

Projektując nadruk, który ma pojawić się na samochodzie, trzeba zadbać o dużo więcej szczegółów, niż ma to miejsce w przypadku stacjonarnie zawieszonego baneru. Zacząć musimy od dokładnego przyjrzenia się konkretnej karoserii – gdzie znajdują się największe płaskie powierzchnie, gdzie załamania i inne kłopotliwe kształty, które mogą znacząco obniżyć czytelność naniesionych na takie miejsca treści, jak przebiegają prowadnice drzwi przesuwnych itd. Wówczas możemy pokryć cały pojazd jednolitym, bardzo efektownym nadrukiem, jednocześnie nie tracąc nic na jego wyglądzie.

Warto także pamiętać o tym, że przynajmniej kluczowe informacje powinny być na tyle okazałe i wyraźne, by jednym rzutem oka można było je odczytać z samochodu znajdującego się w ruchu.

Wreszcie: wykonanie. Źle położona folia może przynieść gorszy rezultat, niż oklejenie samochodu w sposób zupełnie minimalistyczny. Dlatego właśnie wszystkie związane z tym prace warto powierzyć doświadczonym specjalistom, dla których różne formy druku wielkoformatowego nie mają żadnych tajemnic. O jakości usług Display Expo przekonało się już wielu zadowolonych Klientów. Dołącz do nich!