• Start
  • Blog
  • Aktualności
  • Wykorzystaj wygodne nośniki treści i zadbaj o to, by miejsce, w którym spodziewasz się klientów ciągle żyło!

Wykorzystaj wygodne nośniki treści i zadbaj o to, by miejsce, w którym spodziewasz się klientów ciągle żyło!

Czynniki, jakie wpływają na podejmowanie przez klientów decyzji zakupowych i wykazywanie zainteresowania określonymi ofertami są różne. Z jednej strony dobrze odbierają to, co jest im już znane i wiedzą czego mogą od danego podmiotu oczekiwać – dlatego w każdej branży tak ważna jest budowa marki. Z drugiej jednak, w pewnym zakresie warto ich zaskakiwać i skutecznie docierać do nich z każdą nowością, co nierzadko pozwala na nowo wzbudzić ciekawość niezależnie od bieżących potrzeb danego konsumenta.

Dlaczego właśnie dzisiaj warto przekroczyć Twój próg?

Do klienta warto docierać różnymi drogami, bardzo duże możliwości otworzyły w tym zakresie nowe środki komunikacji. Maile i inne wiadomości, poza tym, że wymagają uprzedniego kontaktu, umykają jednak z pamięci, podobnie jak inne formy sieciowej reklamy. Szczególną okazję stanowi jednak jego bezpośrednia obecność w sklepie lub jego okolicy – trzeba więc maksymalnie ją wykorzystać. Każda promocja czy wyprzedaż może przynieść nam znakomite rezultaty nie tylko dlatego, że rzeczywiście stanowi atrakcyjną ofertę, ale i przez to, że to kolejna nowa wiadomość, jaką możemy skierować do tysięcy przechodzących nieopodal przechodniów, czy gości centrum handlowego. Tak samo potraktować można wszystko – nowy produkt w ofercie, nowy jego wariant, czy nawet po prostu fakt jego istnienia, który warto przypomnieć np. ze względu na zbliżający się sezon.

Ta sama, dobrze już wszystkim stałym bywalcom okolicy znana sklepowa witryna czy strefa wejściowa, może więc co rusz przykuwać uwagę czymś nowym, co stanie się powodem przekroczenia naszego progu i bliższego zainteresowania. Potrzeba tylko odpowiednich nośników do ekspozycji.

Zadbaj o dobrą grafikę i odpowiednie umiejscowienie

W takiej roli od wielu lat znakomicie sprawdzają się przede wszystkim połykacze reklamowe, jakie w naszej ofercie znaleźć można w rozmaitych odmianach. Zadbawszy o możliwość jego wystawienia na chodniku i stosując odporną na czynniki zewnętrze konstrukcję, przede wszystkim zwiększamy widoczność swojego obiektu z punktu widzenia zabieganych przechodniów. Przy okazji zyskujemy nośnik, w którym łatwo zmieniać kolejne plansze, by mógł on zawsze informować o aktualnych okazjach.

Bezproblemowym stosowaniem nowych płacht charakteryzować może się także odpowiednio dobrany roll up, również dostarczany przez Display Expo w szeregu odmian. Takie akcesorium, dzięki większej powierzchni i wysokości daje ogromną swobodę wykorzystania i nadaje się wszędzie tam, gdzie bardzo ważna jest wysoka estetyka nośników. Jego konstrukcja po rozwinięciu ma wręcz minimalistyczny charakter i bez żadnego trudu dopasujemy ją do każdego wnętrza.

Trzeba tylko stworzyć odpowiedni projekt graficzny, aby reklama taka mogła zachowywać należytą skuteczność z odpowiedniej odległości. W tym zakresie Display Expo również służy fachową pomocą. Zapraszamy!