Nasza firma

Produkcja stoisk targowych i akcesoriów nie ma dla nas tajemnic

Misją, którą kieruje się producent stoisk targowych Display EXPO jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, bazując na sprawdzonych technologiach i nowoczesnym wzornictwie oraz rzetelne i uczciwe realizowanie oferowanych usług. Drugim z filarów stojących za sukcesem firmy są oferowane produkty.
Display EXPO to producent i projektant stoisk targowych zawsze dający o to, by proponowane odbiorcom systemy wystawiennicze były najwyższej jakości i w pełni ich satysfakcjonowały. Budowa stoisk handlowych jest dla nas zadaniem najwyższej wagi, ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważne dla naszych klientów są działania promocyjne. Dbamy o to, by dzięki naszej pracy, materiały reklamowe były należycie wyeksponowane, dzięki czemu mogą spełniać funkcje marketingowe. Bez względu na to, czy oferujemy trybunki reklamowe, systemy wystawiennicze, ścianki targowe, czy standy reklamowe, dbamy przede wszystkim o jakość produktu i należytą ekspozycję marki naszego klienta. Budowa stoisk handlowych w naszym wykonaniu to przede wszystkim szczegółowe badanie potrzeb klienta i dostosowanie oferty tak, aby skutkowała najbardziej skutecznymi działaniami z zakresu marketingu. Działania promocyjne prowadzone wraz z Display EXPO to gwarancja sukcesu podczas imprez o charakterze targowym.
Produkcja stoisk targowych i wszystkich innych wyrobów przebiega przy ścisłej współpracy z klientem na każdym etapie tworzenia zabudowy reklamowej. Szczegółowo kontrolujemy proces produkcji naszych systemów wystawienniczych, abyśmy mogli być pewni ich najwyższej jakości. Display EXPO to kompleksowe doradztwo w zakresie wizerunku firmy podczas branżowych wydarzeń, wysoka jakość oferowanych produktów i konkurencyjne ceny.

Display EXPO to producent stoisk targowych spełniający oczekiwania wymagających odbiorców

Wiemy jak ważne jest, by móc skutecznie wyeksponować atuty swojej oferty i stworzyć pozytywne wrażenie. Dobrze przygotowane stoisko targowe, a także szereg nośników treści i akcesoriów ekspozycyjnych możliwych do zastosowania w najróżniejszych miejscach, stanowią znakomite narzędzia pozwalające ten cel osiągnąć. Doświadczenie, jakim może się pochwalić każdy nasz projektant stoisk targowych, zdobyte w toku realizacji najróżniejszych koncepcji, pozwala nam skutecznie wychodzić naprzeciw wszelkim potrzebom.

Dobry projektant stoisk targowych sprawi, że obok Państwa ekspozycji nikt nie przejdzie obojętnie

Obecność w przestrzeni publicznej – zwłaszcza podczas wszelkiego typu targów, wystaw i innych przedsięwzięć o podobnym charakterze – to w wielu branżach nieodzowny warunek skutecznej promocji. Jest to jednak jednocześnie poważne wyzwanie, dlatego produkcja stoisk targowych musi być powierzana profesjonalistom stosującym sprawdzone rozwiązania.

Dobra ekspozycja spełnia szereg kryteriów. Jej postać powinna sprawiać, że nie umknie ona uwadze nikogo, kto pojawi się w pobliżu. Jednocześnie jednak należy zadbać o to, by budziła zaufanie i nie pozostawiała wątpliwości co do profesjonalizmu promującego się za jej pomocą podmiotu. Nie ma tu więc miejsca na przypadkowe elementy i jakąkolwiek prowizorkę. Jako producent stoisk targowych z bogatym doświadczeniem stale udowadniamy, że wiemy jak przygotowywać zabudowy, które znakomicie spełnią swoje zadanie w tym zakresie. To jednak jeszcze nie wszystko.

Osobną kwestią, której stawia czoła projektant stoiska targowych jest to, że muszą one stanowić praktyczne i wygodne narzędzie pracy osób zajmujących się promocją danego podmiotu. Niesie to ze sobą określone wymagania zarówno w zakresie funkcjonalności ekspozycji, jak i łatwości montażu, demontażu, transportu i magazynowania jej elementów. Nasze propozycje to dowód, że produkcja stoisk targowych może wymaganiom tym znakomicie sprostać. Z nami możesz bez obaw planować swój udział w kolejnych przedsięwzięciach wystawienniczych. Display Expo to producent stoisk targowych, który za każdym razem wnikliwie analizuje potrzeby Klienta, pilnie wsłuchuje się w jego uwagi i dobiera rozwiązania najdoskonalej wychodzące im naprzeciw. Z nami uczestnictwo w dowolnym wydarzeniu może być owocne i stanowić skuteczny sposób na zaprezentowanie swoich osiągnięć i nawiązanie nowych kontaktów. Warto przekonać się, co potrafi dobry projektant stoisk targowych i sięgnij po konstrukcje stanowiące najlepszą oprawę dla tego, czym zechcecie się Państwo pochwalić. Zapraszamy do współpracy.

Warunki współpracy (32 KB)